whatsapp

Salon Dansları

Salon Dansları

Salon Dansları

Vals Kursu

Avrupa kültürü içinde doğan ve gelişen Vals, asaleti, zarif figürleri ve eşsiz müzikleri ile dünyada benimsenmiş ve zamanla form bularak günümüze ulaşmıştır. Saray dansı olarak bilinen ve hızlı, kayar gibi yapılan dönüşleri ile görsel şölen sunan Vals’i siz de dilerseniz Vals kursu ile kolayca öğrenecek ve değişmez hobiniz haline getireceksiniz.

 

Danskeyfi Ataşehir Vals

Vals Kursu  Dans Keyfi Ataşehir  kurs merkezinde öğreneceğiniz ve “Viyana Valsi” ile “Modern (Standart) Vals” olmak üzere iki farklı ritim ve kategoride dünya dans literatüründe yerini alan Vals dansı, kendine has dönüşleri ve duruş teknikleri ile vücudunuza zarafet katacak. Vals kursları sizi bekliyor…

Rumba Kursu

Latin danslarının en romantiklerinden biri olan, kalp atışını andıran ritimleri ile dikkat çeken, kalça hareketleri ile bütün dikkatleri kadın dansçılarda toplayan Rumba dansı, farklı atmosferi ve folklorik havasıyla sizi de cezbedecek.  Dans Keyfi Ataşehir rumba dans kursları ile bu dansı kolayca öğreneceksiniz.

 

Danskeyfi Ataşehir Rumba

Yavaş tempolu, zor ancak eşsiz bir Latin Amerika dansı olan Rumba, çiftler arasındaki tutkuyu yansıtması, romantik figürleri ve küçük alanlarda rahatlıkla uygulanabilmesi nedeniyle sıkça tercih ediliyor. Siz de Rumba kursu ile tanışmak için Türkiye’nin en iyi eğitmenleri ile bir araya gelebilirsiniz. Rumba kursu  Dans Keyfi Ataşehir sizi bekliyor…


Bolero Kursu

İspanya topraklarında çıkan ve Amerika’da gelişen Bolero, yavaş ve estetik hareketleri, Rumbaya benzeyen adımları, müziğindeki ince perküsyon efektleri ile kanınızı kaynatacak bir dans! American Style dansların tipik özelliğini taşıyan Bolero dansı, farklı olmak isteyenlerdenseniz tercihiniz olabilir. Bolero dans kursları ile bu dansı tanıyabilirsiniz. Bolero kursu sayesinde yeteneklerinizi fark edebilirsiniz.

 

Danskeyfi Ataşehir Bolero

Daire içinde ve ayakların belirli bir eksen üzerinde ileri-geri dönüşlerle yapılan Bolero dansı, vücudun ani yükselişleri, düzgün yapısı ile başlı başına bir öğreti. Romantik havası içinde partnerlerin arasındaki harika uyumu gösteren Bolero dansı, yavaş temposu ve melodileri ile aşkın dansı olarak da bilinir. Bolero kursları ise merak ettiğiniz bu eğitimi sizlere öğretecektir.


Jive Kursu

Latin Amerika kökenli Jive, Rock’n Roll ve Boogie Boogie esintileri ile kanınızı kaynatacak! Hareketli, seyir zevki yüksek ve zarif bir dans olan Jive, ritmik ve dinamik yapısıyla tam size göre! Jive kursları ile bu dansı kolayca öğrenecek ve değişmez hobiniz haline getireceksiniz. Jive kursu için elinizi çabuk tutun!

 

Danskeyfi Ataşehir Jive

Jive kursu  Dans Keyfi Ataşehir  ile Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ritmik küçük tekmeler, keskin kol ve bacak hareketleri, ani figürler, “moonwalker” denilen yükselip alçalma hareketlerini öğrenerek keyifli bir dans yapacaksınız. Parmak uçlarınızda yapacağınız dansın seyri o kadar hoş olacak ki sizi seyredenler kuş gibi uçtuğunuz hissine kapılacak. Jive kursu ile keyif dolu bu dansı öğrenmeye hemen başlayın…

Quick Step Kursu

İngiltere’nin dans kültürüne kazandırdığı Quick Step, hızlı ve neşeli ritmi, canlı ve kusursuz adımları ile eğlenceli bir dans. Salon dansları içinde en keyiflilerden biri olarak yaratıcılığa ve doğaçlamaya açık olmasıyla zenginleşmiştir. Kolay öğrenilen Quick Step bir dönemi kasıp kavurmuştur. Günümüzde Quick step kursları bu eğlenceli dansı sizlere öğretmektedir.

 

Danskeyfi Ataşehir Quick Step

Quick step kursu  Dans Keyfi Ataşehir sayesinde Quick step öğrenmek çok kolay. Eğer siz de Quick Step dansının nasıl yapıldığını merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız tam yerine geldiniz. Quick step dans kursları eğitmenleri, temel ve ileri düzeyde dersler ile bu zengin kültürü tanımanızı sağlayacak. Haydi, quick step kursu ile herkes piste!